Плюси та мінуси картонної упаковки

Плюси та мінуси картонної упаковки
Автор Желізняк Олександр в Новини

Картонна упаковка, як і паперова https://alfapack-shop.com/packaging/bumazhnaya-upakovka не втрачає популярності вже довгий час. Це простий та зручний матеріал, який захистить будь-який товар при транспортуванні, не допустить попадання бруду та пилу. Середовище використання продукції дуже широке – до неї кладуть як харчові, і побутові продукти. Саме тому картонна упаковка настільки популярна.

Плюси картонної упаковки

Головне, але не єдина позитивна якість картонної упаковки – екологічність та натуральність. В основі тари – целюлоза, яка легко утилізується та швидко розкладається. Такий матеріал не шкодить навколишньому середовищу та не викликає алергічних реакцій.

Loading...

Також відзначено такі плюси використання картонної упаковки:

 1. Відсутність токсичності. Навіть при нагріванні і після великої кількості часу фізичні та хімічні властивості картону залишаються колишніми.
 2. Економічність під час виготовлення. При виробництві картону використовується деревина та вторинна сировина, а також витрачається менше електроенергії.
 3. Можливість реклами. На картонну упаковку легко наноситься будь-який малюнок та напис. Можна не тільки розмістити інформацію про термін виготовлення або зберігання товару, а й прорекламувати те, що знаходиться усередині.
 4. Легкість та місткість. Тара практично нічого не важить і дозволяє покласти велику кількість товарів.
 5. Міцність. Упаковка з картону добре тримає форму та надійно береже продукцію, яка знаходиться усередині. Це зручно для транспортування та зберігання.
 6. Низька вартість. Купити картонні коробки можна за низькою ціною.

Як бачите, переваг у упаковки з картону є чимало – тому тара залишається настільки популярною.

Плюси та мінуси картонної упаковки

Мінуси картонної упаковки

Рідкісний товар може похвалитися відсутністю недоліків – це, швидше, виняток із правил. У картонної упаковки також зазначено кілька мінусів. Це:

 1. Нестійкість до дії вологи. Навіть невелика кількість води, дощу чи снігу призведе до набухання матеріалу. Тара вбирає вологу, стає м’якою і втрачає форму. У результаті захисту товару можна забути.
 2. Ласощі для гризунів. Під час зберігання можна виявити неприємне явище – коробки гризуть миші, щури та інші звірята. Вони здатні не тільки зашкодити упаковці, але й пробратися до товару. Особливо це стосується їстівної продукції.
 3. Легка займистість. Картон спалахує моментально.
 4. Непрезентабельний вигляд. Продукція добре підходить для транспортування та зберігання, але не підходить для вітрин.

Як бачите, і мінусів чимало. Однак вони не такі значні – переваг все ж таки більше.

Переваги покупки в інтернет-магазині пакувальних матеріалів “Альфа Пак”

Плюси та мінуси картонної упаковки

Магазин «Альфа Пак» – відомий постачальник картонної та паперової тари, пластикового та алюмінієвого посуду, пакувальної продукції. Ми знаходимося у Харкові, проте для наших клієнтів це не проблема: організовуємо доставку по всіх містах України. На нашому боці – десятирічний досвід виробництва та тисячі задоволених клієнтів.

Наш інтернет-магазин – лідер у своїй сфері. Ми пропонуємо:

 • Широкий асортимент пакувальної продукції. Ви знайдете не тільки упаковку з картону, але й інші необхідні товари, наприклад, одноразовий посуд.
 • Можливість забрати продукцію самостійно у Харкові за адресою пров. Електромеханічний, 10. Також надаємо безкоштовну доставку містом.
 • Готівковий та безготівковий розрахунок.
 • Гнучка система знижок для постійних клієнтів.
 • Висока якість товару.

Замовити товар можна онлайн або за допомогою наших менеджерів. Телефонуйте за телефоном 38 (067) 325 54 55. Приємних покупок!

Джерело: Народна Правда