Пульт для автоматики воріт: призначення та особливості вибору

Пульт для автоматики воріт: призначення та особливості вибору
Автор Желізняк Олександр в Новини

Автоматика, встановлена на воротах, забезпечує зручніше керування системою з пульта. Для відкриття та закриття домовласнику достатньо натиснути одну кнопку на пульті, після чого сигнал передається на блок керування. Це універсальний девайс, який знаходить застосування у воротах, а й шлагбаумах, рольставнях, хвіртках тощо.

Оригінальні ПДУ, які входять у комплектацію, хоч і характеризуються довговічністю, але згодом все одно виходять із ладу. Знайти заміну у разі поломки іноді буває складно. Найпростіший варіант – купити універсальний пульт для шлагбауму в Києві . Такі ПДУ характеризуються багатофункціональністю і можуть використовуватися для керування різними системами автоматики.

Loading...

Характеристики універсальних пристроїв

Робочі параметри ПДУ відрізнятимуться, залежно від марки та моделі. Нижче наведені характеристики усереднені:

  • дальність дії становить у середньому 15 м, але у продажу можна знайти девайси, що працюють у діапазоні 100 м;
  • частотний діапазон ПДК становить 434-868 МГц, але універсали можуть працювати на будь-якій частоті;
  • кількість воріт, з якими може працювати пульт, обмежена.

Сигнал може бути статичним чи динамічним.

Пульт для автоматики воріт: призначення та особливості вибору

Основні параметри вибору

На що потрібно звертати увагу при покупці ПДК:

  • Дизайн пристрою. Ринок пропонує великий асортимент пультів, що відрізняються як формою, так і робочими параметрами.
  • Розміри кнопок. Тут все залежить від ваших уподобань. Корпус має бути зручним, щоб пульт не ковзав у руці.
  • Радіус дії. При виборі необхідно орієнтуватися насамперед на дальність. Виробники можуть завищувати цю характеристику, тому за фактом від зазначеного значення необхідно забрати 30%.
  • Виконання корпусу. Девайс має бути надійним та міцним. Ударостійкий корпус захистить начинки ПДУ при падінні. Як правило, що нижча ціна пульта, то нижча якість його комплектуючих.

Крім того, бажано, щоб корпус передбачав пило- та вологозахист. Герметичність дозволить унеможливити потрапляння пилу всередину пристрою. Оскільки йдеться про управління автоматикою, важливою вимогою до ПДК є система безпеки. За рахунок неї забезпечується захист коду від перехоплення, а також впливу перешкод, що гарантує стабільність сигналів, що передаються.

Пам’ятайте про те, що характеристики аналога, що купується, повинні відповідати робочим параметрам фірмового ПДУ. Особливо це стосується частоти, де працюють пульти. Комплект постачання ПДУ повинен включати докладний посібник з налаштування та програмування.

Джерело: Народна Правда