Путін грає на протиріччях між країнами: у Міноборони розповіли, як цьому протистояти

Путін грає на протиріччях між країнами: у Міноборони розповіли, як цьому протистояти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Американо-українська військова співпраця відіграє важливу роль для безпеки всього східноєвропейського регіону, адже російський президент Володимир Путін грає на протиріччях між країнами, протистояти цьому можна лише шляхом взаємодії, – таку заяву зробив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Про підсумки візиту до США повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, сьогодні американо-українська співпраця у секторі безпеки та оборони, у тому числі й військової розвідки, вийшла на якісно новий рівень: є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна та вся демократична спільнота світу.

“Без незалежної та стійкої української держави не буде надійного середовища безпеки не лише на східноєвропейському просторі, а й у всій Європі. Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку усієї Східної Європи. Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією”, – додав Буданов.

Як повідомлялося раніше, США готуються до «непередбачених обставин» у зв’язку із накопиченням військ Росії біля кордонів України. Вашингтон не може публічно розкрити інформацію настільки широко, наскільки це робить на консультаціях із європейськими та українськими партнерами.

Аналітики з Conflict Intelligence Team опублікували нові докази накопичення російських військ біля кордону з Україною. Крім військ до кордону України, мабуть, звозять і техніку, причому в кількості, що насторожує, яку лише з натяжкою можна спробувати пояснити переозброєнням діючих частин.

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомляло , що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков у відповідь на ці публікації заявив, що це Україна нарощує сили. Пєсков стверджує, що повідомлення про військове вторгнення РФ, що готується, в Україну може служити ширмою для нібито агресивних устремлінь Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу.

Джерело: Народна Правда