“Путін робить все для моєї ліквідації”: Саакашвілі закликає виходити на мітинги

”Путін робить все для моєї ліквідації”: Саакашвілі закликає виходити на мітинги
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Колишній президент Грузії, екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі звернувся до товариства, заявивши, що російський президент Володимир Путін руками Бідзини Іванішвілі ( грузинсько-російський мільярдер і засновник партії “Грузинська мрія”, яка відсунула від влади Саакашвілі ) намагається його ліквідувати.

Відповідна заява опублікована у Facebook.

Loading...

“Велике вам спасибі за порятунок мого життя. Путін руками Іванішвілі робить все для моєї фізичної ліквідації, я в цьому впевнений. Якби не ваші численні дії, мужність та компетентність Ніно Ломджарії, якби не одностайність опозиції та громадянського суспільства у відстоюванні західної орієнтації країни , якби не тиск міжнародного співтовариства, нічого не сталося б.
Взявши мене в заручники, повністю заборонивши зв’язки з громадськістю, свідомо порушивши всі мої законні права, мене хотіли позбавити можливості залучити грузинський народ до рішучої боротьби проти темряви російського режиму. У суді Іванішвілі я не маю шансів домогтися справедливості. Якби Іванішвілі справді хотів судити мене на підставі відновлення справедливості, він би погодився на неупереджений та незалежний суд, запропонований мною. Я повторюю цю пропозицію та заявляю, що я, на відміну від Іванішвілі, не боюся відкрито та публічно постати перед справедливим судом, відстоювати свою правду перед грузинським народом та перемагати”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим він закликав виходити на мітинги: “Очевидно, що найефективніший метод боротьби з режимом – це масові мирні мітинги”.

“Нагадаю, я не бачу себе в жодній конфігурації майбутнього уряду. Взявши мене в заручники та заборонивши зв’язки з громадськістю, я думаю, що Іванішвілі не тільки хоче мені помститися, а й суттєво перешкоджає формуванню нового коаліційного уряду шляхом дострокових виборів. Ми не повинні допустити цього.Найближчі тижні дуже важливі.Якщо ми зможемо консолідуватися, підтримувати політичний імпульс, розширюватися і принципово і самовіддано боротися, ми доб’ємося всього.Залучайте всіх до участі. Тому не кроку назад, а активність, активність та активність”, – додав Саакашвілі.

Раніше повідомлялося , що у колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який зараз перебуває в реанімації в тюремній лікарні в Глдані, виявили поразку мозку.

Четвертий президент Грузії Георгій Маргвелашвілі різко прокоментував реакцію росіян , які висміювали відео з Міхеїлом Саакашвілі.

 

Джерело: Народна Правда