США готуються до “непередбачених обставин” через скупчення російських військ біля кордонів з Україною

США готуються до “непередбачених обставин” через скупчення російських військ біля кордонів з Україною
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

США готуються до “непередбачених обставин” у зв’язку із накопиченням військ Росії біля кордонів України. Вашингтон не може публічно розкрити інформацію настільки широко, наскільки це робить на консультаціях із європейськими та українськими партнерами.

Про це заявив речник Держдепу США Нед Прайс під час брифінгу, пише РБК-Україна.

Loading...

За його словами, США направили високопосадовців для проведення брифінгів для європейських союзників з цієї тематики.

“Ми також надали докладну інформацію Україні. І ми продовжимо не лише ділитися інформацією, а й готуватися до низки непередбачених обставин. Можу запевнити вас, що ми цим займаємося”, – заявив Прайс.

Журналіст попросив уточнити, чи ці “непередбачувані обставини” включають сценарій 2014 року – коли Росія окупувала Крим і вторглася на Донбас.

“Послухайте, для мене нерозумно вдаватися до подробиць. Але для нас розумно займатися широким спектром дій щодо планування на випадок непередбачених обставин”, – відповів Прайс.

Аналітики з Conflict Intelligence Team опублікували нові докази накопичення російських військ біля кордону з Україною. Крім військ до кордону України, мабуть, звозять і техніку, причому в кількості, що насторожує, яку лише з натяжкою можна спробувати пояснити переозброєнням діючих частин.

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомляло , що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков у відповідь на ці публікації заявив, що це Україна нарощує сили. Пєсков стверджує, що повідомлення про військове вторгнення РФ, що готується, в Україну може служити ширмою для нібито агресивних устремлінь Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу.

Джерело: Народна Правда