У Чорне море заходить ракетний есмінець ВМС США

У Чорне море заходить ракетний есмінець ВМС США
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke (DDG-51) вирушив до Чорного моря для участі у спільних операціях з американськими союзниками по НАТО.

Loading...

Про це повідомляє командування Шостого флоту США.

У Чорне море заходить ракетний есмінець ВМС США

У Чорне море заходить ракетний есмінець ВМС США

США готуються до «непередбачених обставин» у зв’язку із накопиченням військ Росії біля кордонів України. Вашингтон не може публічно розкрити інформацію настільки широко, наскільки це робить на консультаціях із європейськими та українськими партнерами.

 

Аналітики з Conflict Intelligence Team опублікували нові докази накопичення російських військ біля кордону з Україною. Крім військ до кордону України, мабуть, звозять і техніку, причому в кількості, що насторожує, яку лише з натяжкою можна спробувати пояснити переозброєнням діючих частин.

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомляло , що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков у відповідь на ці публікації заявив, що це Україна нарощує сили. Пєсков стверджує, що повідомлення про військове вторгнення РФ, що готується, в Україну може служити ширмою для нібито агресивних устремлінь Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу.

Джерело: Народна Правда