В Україну прийшло потепління з дощами: погода до кінця тижня

В Україну прийшло потепління з дощами: погода до кінця тижня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Синоптики Українського гідрометеорологічного центру озвучили прогноз погоди до кінця тижня – до країни прийшло не лише потепління, а й дощі.

Найбільше областей заливатиме на вихідних. Із завтрашнього дня в середньому повітря прогріватиметься до 6-8 градусів тепла, але є області, де буде тепліше.

Loading...

На заході до кінця тижня стовпчики термометрів показуватимуть 4-8 градусів тепла, на півночі та в центрі 5-11 градусів, на сході буде найхолодніше – 2-4 градуси, лише до вихідних повітря прогріється місцями до 11 градусів, на півдні 6- 16 градусів тепла.

Завтра, 26 листопада, короткочасні дощі очікуються на Закарпатті. У суботу короткочасні дощі будуть у всіх областей, окрім багатьох західних областей та Одеської області. У неділю знову прогнозуються опади, вони охоплять південні, частково західні та східні області.

В Україну прийшло потепління з дощами: погода до кінця тижняВ Україну прийшло потепління з дощами: погода до кінця тижняВ Україну прийшло потепління з дощами: погода до кінця тижняВ Україну прийшло потепління з дощами: погода до кінця тижня

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на грудень . Температура та кількість опадів будуть у межах норми.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда
Теги: