Як правильно зберігати яловичину

Як правильно зберігати яловичину
Автор Желізняк Олександр в Новини

М’ясо є основою раціону для багатьох жителів країни. Високі смакові якості, можливість різноманітного приготування, вміст вітамінів та мінералів – на цьому переваги червоного м’яса не закінчуються. Але, якщо ви вирішите купити яловичину про запас, рекомендується звернути увагу на кілька порад щодо зберігання продукту. В іншому випадку смакові якості готової страви будуть нижчими або навіть м’ясо може зіпсуватися раніше терміну.

Як зберігати охолоджене м’ясо

Якщо ви тільки придбали яловичину і плануєте використовувати її в найближчі пару днів, пам’ятайте, що:

Loading...
  • максимальний термін зберігання в холодильнику – не більше тижня, при температурі не більше 7 градусів за Цельсієм;
  • підготуйте м’ясо – промийте та протріть поверхню паперовими рушниками, щоб не залишилося вологи, можна додатково протерти соком лимона або слабким розчином оцту.

Якщо ви тільки придбали яловичину, а холодильник раптово зламався, рекомендуємо звернути увагу на одну пораду – занурити яловичину у молоко. Такий підхід допоможе зберегти свіжість продукту протягом кількох днів.

Як зберігати яловичину у морозильній камері

Перед заморожуванням рекомендується просто протерти шматок паперовими рушниками, видаливши зайву вологу. За умови стабільної роботи морозильника яловичину можна зберігати до року. Розморожування допускається тільки всередині холодильника, інакше м’ясо стане жорстким. Повторне заморожування неприпустиме, яловичина втрачає свою поживну і смакову значимість.

Як зберігати відварене м’ясо

Якщо ви приготували бульйон з яловичиною і доки не плануєте його використовувати, поставте каструлю в холодильник, як тільки вміст охолоне до кімнатної температури. Не виймайте шматочки, без рідини вони обвітрюються і стають твердими. Але навіть у такому разі не варто зберігати відварене м’ясо довше 48 годин.

 

Джерело: Народна Правда