“Ми хочемо по-людськи вибачитися”: мати підлітка, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, заявила, що не вчила сина водити

”Ми хочемо по-людськи вибачитися”: мати підлітка, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, заявила, що не вчила сина водити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мати 16-річного Миколи Харківського, який став винуватцем смертельної аварії в Харкові , заявила, що не дозволяла синові сідати за кермо, погано вплинуло на хлопця його оточення – він прагнув здаватися людиною з вищих соціальних верств.

Про це Марина Дегтяр розповіла в інтерв’ю “Суспільному”.

За її словами, у вересні син їздив містом на її попередньому автомобілі Dodge – без прав та з перевищенням швидкості: “Для мене було шоком, коли я дізналася, що він сів за кермо мого попереднього авто. З ним проводила бесіди, він був покараний комп’ютером, але їдучи я забрала з собою все – документи, техпаспорт на авто, ключі.

Потім жінка змінила Dodge через часті поломки, і купила Infiniti. У машини також були деякі проблеми, тому її відвезли на СТО: “Машина не нова, мала деякі нюанси, які потребували обслуговування. Зі СТО її забрав Коля з другом, знаю це зі слів. Друг сів за кермо як повнолітній, вони повинні були поїхати на іншу СТО, щоб мати два висновки.

Марина стверджує, що ніколи не вчила сина водінню, це за неї зробило його оточення:

“Я ніколи не вчила. Я навіть не мала думки, що він вміє керувати автом. Це я зрозуміла з події, коли він взяв попереднє авто. Це зробило оточення, якщо він проводив час, намагався бути в колі, в якому дорослі люди з машинами я розумію так, що він навчався там”.

Вона також вважає, що батьки не мали у Миколи авторитету:

“Батьки завжди повинні бути авторитетом для своїх дітей, ми намагалися теж, але, розумієте, під час становлення, підліткового віку важко утримати. У нашому випадку так сталося, що оточення, прагнення соціального статусу стало більше… Серед його оточення з’явилися старші його, стали авторитетом для нього. Можливо, це фатальна помилка, яка призвела до цього”.

Жінка запевнила, що сплатила операцію пасажирці Infiniti Єлизаветі Дусік, вона коштувала 12 тисяч гривень. Тепер прагне спілкування з сім’єю загиблого Ігоря Носова: “Ми хочемо по-людськи вибачитися, поспілкуватися особисто”.

Батьків 16-річного Миколи Харківського, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, можуть притягнути до кримінальної відповідальності . Щодо них відкрито кримінальне провадження за двома статтями, триває слідство.

Напередодні Дзержинський районний суд Харкова виніс вердикт Миколі Харківському, який влаштував смертельну ДТП у Харкові у ще одній справі про порушення правил дорожнього руху неповнолітнім водієм.

Адвокат Богдан Кушнір наголошував , що є небезпека, що неповнолітній Микола Харківський, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, уникне покарання, якщо до нього не буде прикута громадська увага.

Джерело: Народна Правда