Росія намагається послабити Україну, але санкції вводити поки не будуть: у Великій Британії зробили заяву

Росія намагається послабити Україну, але санкції вводити поки не будуть: у Великій Британії зробили заяву
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Найближчим часом Великобританія не запроваджуватиме санкції проти російського газопроводу “Північний потік – 2”, хоча й виступає проти його запуску.

Про це заявила посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс в інтерв’ю “Україна 24”.

Loading...

За словами дипломата, для її Великобританії зрозуміло, що Російська Федерація може спробувати послабити Україну і вже намагається це зробити багатьма способами:

“І це не лише про військову силу. А ще це про постачання енергоносіїв. І саме тому ми стурбовані “Північним потоком – 2”, ми від початку пропонували відмовитися від розвитку “Північного потоку – 2”.

За словами Сіммонс, Великобританія навряд чи запроваджуватиме санкції проти трубопроводу найближчим часом, оскільки їх “потрібно використовувати обережно, враховуючи обставини”.

Мелінда Сіммонс запевнила, що для Великобританії дуже важливо, щоб Україна стала незалежною, особливо від постачання російського газу.

Для цього, на думку посла, потрібно інвестувати у зелену енергетику у довгостроковій перспективі.

“Україна має можливість у довгостроковій перспективі навіть стати провайдером, наприклад, зеленого водню. Тому для мене це саме той момент, де питання безпеки можуть стати економічними можливостями. Найкраще, що можуть зробити українські партнери – інвестувати в цю інфраструктуру”, – розповіла Сіммонс. 

Україна закликає новий уряд Німеччини відмовитись від російського газу, якщо Москва зважиться на нову військову інтервенцію. Крім того, Київ чекає від Берліна на новий курс на реінтеграцію Криму.

Напередодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав нову коаліцію в Німеччині зайняти жорсткішу позицію щодо “Північного потоку-2”.

Джерело: Народна Правда