Зеленський сьогодні проведе прес-марафон: які теми порушать і де дивитись

Зеленський сьогодні проведе прес-марафон: які теми порушать і де дивитись
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

26 листопада відбудеться прес-марафон за участю президента України Володимира Зеленського. Захід буде присвячений екватору його каденції.

Подробиці повідомляє Офіс президента.

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів, до участі у заході цього року запрошено журналістів із 30 провідних всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити питання, кажуть у ВП:

“Відбудеться змістовна розмова президента з журналістами, під час якої будуть висвітлені різні актуальні та суспільно важливі теми, зокрема, проведення реформ в Україні, ситуація на сході країни та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу та В той же час такий формат заходу дозволить уникнути дублювання питань”.

Прес-марафон «30 питань Президенту України» розпочнеться о 12:00 та триватиме три години. Захід транслюватиметься онлайн на офіційній Facebook-сторінці Офісу Глави держави та провідних українських телеканалах.

Раніше Зеленський повідомляли, що компенсацію за вакцинацію від COVID-19 отримають усі українці, які пройшли повний курс, незалежно від термінів вакцинації.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про Національне антикорупційне бюро, яке Верховна Рада ухвалила 19 жовтня.

Джерело: Народна Правда