Апеляційний суд підтвердив виправдувальний вирок догхантера Святогора

Апеляційний суд підтвердив виправдувальний вирок догхантера Святогора
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київський апеляційний суд залишив чинним рішення суду першої інстанції, який виправдав Олексія Святогора, який підозрюється у жорстокому поводженні з тваринами. Київська міська прокуратура вирішуватиме питання його оскарження у касаційному порядку після ознайомлення з текстом вироку.

Про це прес-служба прокуратури повідомила у коментарі “Українській правді”. Рішення ухвалено 29 листопада. Виправдувальний вирок догхантеру було винесено у січні 2021 року.

Зазначимо, чоловіка звинувачували за частинами 2 та 3 статті 300 ККУ – ввезення, виготовлення чи розповсюдження творів, які пропагують культ насильства та жорстокості. Його виправдали “у зв’язку з недоведеністю, що в діях обвинуваченого є склад кримінальних правопорушень”. 16 лютого Київська прокуратура подала апеляційну скаргу.

Нагадаємо, Святогор відкрито вбиває безпритульних тварин навіть не ховаючись. 2018 року правоохоронці затримали його. Суд узяв догхантера під варту на два місяці без права застави. Пізніше Шевченківський райсуд Києва відпустив догхантера Святогора під цілодобовий домашній арешт із забороною залишати місце свого проживання.

Зоозахисники неодноразово наголошували, що діяльність Святогора та його спільників вже не обмежувалася одними вбивствами бездомних тварин – він вербував у свої лави психічно нестабільних людей та дітей, які вже вбивали не бездомних, а всіх поспіль.

 

 

Джерело: Народна Правда