Пенсії в Україні збільшать з 1 грудня: хто і скільки отримає

Пенсії в Україні збільшать з 1 грудня: хто і скільки отримає
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна розповіла, як підвищиться розмір пенсійних виплат з грудня 2021 року – на українців чекає кілька етапів підвищення пенсій та індексація.

В ефірі телеканалу “Інтер” вона повідомила, що із 1 грудня в Україні планується підвищення пенсій. Це стосуватиметься пенсіонерів, вік яких досягає 60 років, та які мають повний стаж. Для них мінімальна пенсійна виплата збільшиться на 200 гривень.

Loading...

“Мінімальна пенсія зросте на 80 гривень. У нас зростають усі підвищення та доплати до пенсії, які прив’язані до прожиткового мінімуму”, – заявила вона.

Лазебна додала, що також було підвищено пенсії на 400 гривень, для тих, хто має вік більше 75, але не більше 80 років. У 2022 році планується кілька етапів підвищення пенсій, зокрема індексація. Пенсіонери, які мають вік 70 і більше років, отримуватимуть не менше 3 тисяч гривень.

У Львові пенсіонери поскаржилися , що Ощадбанк намагається примусово перевести їх на карткові рахунки, які вони не хочуть відкривати.

Столичні поліцейські викрили шахраїв, які примудрилися обдурити українців, виманюючи при цьому понад 2 мільйони гривень.

Джерело: Народна Правда
Теги: