Саакашвілі вперше після затримання доставили до суду: під будівлею почалися бійки

Саакашвілі вперше після затримання доставили до суду: під будівлею почалися бійки
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Співробітники спеціальної пенітенціарної служби міністерства юстиції Грузії доставили екс-президента Міхеїла Саакашвілі до Тбіліського міського суду, де відбудеться засідання у справі про розгін мітингу 7 листопада 2007 року та розгром офісу телекомпанії «Імеді».

Про це повідомляє Ехо Кавказу.

Видання нагадує, що раніше Мін’юст неодноразово відмовляв Саакашвілі у присутності у залі суду, виходячи із заходів безпеки та ризиків погіршення стану здоров’я. Як альтернативу йому пропонували брати участь у процесі дистанційно або проводити судові засідання у в’язниці, проте політик цього не захотів.

Територія біля суду повністю оточена поліцією. На місці перебувають прихильники Саакашвілі, проте у двір суду їх не пускають.

Судовий процес над екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі транслюватиметься у прямому ефірі. Тбіліський міський суд дозволив Громадському мовнику Грузії забезпечити прямий сигнал із судової зали. Раніше повідомлялося, що засідання буде закритим для всіх засобів масової інформації, зупинили навіть трансляцію адвоката Саакашвілі Шота Тутберідзе із зали суду за допомогою мобільного телефону.

Саакашвілі на суді вже заявив, що не визнає звинувачення прокуратури та грузинське правосуддя.

Також повідомляється, що судовий процес розпочався на тлі гучної акції протесту.

Декілька мітингувальників залізли на огорожу поблизу будівлі суду з прапорами Грузії та України. Вони стали вигукувати «Міша!, Міша!». Поліцейські просили їх спуститись, ті не спустилися, і копи застосували перцевий спрей.

Колишній президент Грузії, екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі звернувся до товариства, заявивши, що російський президент Володимир Путін руками Бідзини Іванішвілі ( грузинсько-російський мільярдер і засновник партії “Грузинська мрія”, яка відсунула від влади Саакашвілі ) намагається його ліквідувати.

Раніше повідомлялося , що у колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який зараз перебуває в реанімації в тюремній лікарні в Глдані, виявили поразку мозку.

Джерело: Народна Правда