Туреччина заявила про готовність бути посередником між Україною та Росією, у Кремлі вже відмовилися

Туреччина заявила про готовність бути посередником між Україною та Росією, у Кремлі вже відмовилися
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Туреччини Реждеп Таїп Ердоган заявив, що Анкара може стати посередником між Україною та Росією. За його словами, Туреччина зацікавлена у тому, щоб у цьому регіоні встановився мир.

“Наша позиція тут ясна. Ми за мир у регіоні, особливо щодо кримських татар. Ми багато разів обговорювали ці питання з дружньою Росією, особливо з паном Путіним”, – цитує Ердогана Hurriyet.

“З цього приводу буде посередництво, ми обговоримо це питання з ними. Ми хотіли б брати участь у вирішенні цього питання, розвиваючи ці переговори як з Україною, так і з Путіним”, – додав він.

Старання Ердогана у Кремлі не оцінили. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков вкотре повторив, що Росія не є стороною конфлікту:

“Справа в тому, що Росія не є стороною конфлікту щодо Донбасу, і на такому саміті знайти шляхи вирішення проблеми буде неможливо. Стороною конфлікту є з одного боку Київ, а з іншого боку – представники самопроголошених республік”.

США готуються до «непередбачених обставин» у зв’язку із накопиченням військ Росії біля кордонів України. Вашингтон не може публічно розкрити інформацію настільки широко, наскільки це робить на консультаціях із європейськими та українськими партнерами.

Найближчим часом Великобританія не вводитиме санкції проти російського газопроводу «Північний потік – 2», хоч і виступає проти його запуску.

Джерело: Народна Правда