Вбивство Вороненкова: стало відомо, коли суд оголосить рішення

Вбивство Вороненкова: стало відомо, коли суд оголосить рішення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Шевченківський районний суд Києва у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова пішов до нарадчої кімнати: рішення буде оголошено 1 грудня.

Про це Українській правді повідомив речник Київської міської прокуратури Надія Максимець.

Loading...

За словами Максимець, у ході дебатів прокурор попросив суд визнати двох обвинувачених винними у пособництві скоєнню навмисного вбивства Дениса Вороненкова за корисливими мотивами групою осіб, скоєним на замовлення, та призначити покарання у вигляді 12 років позбавлення волі кожному.

Крім того, визнати одного із обвинувачених також винним у незаконному зберіганні зброї, призначивши останньому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Обвинувачені провину не визнають.

Нагадаємо, у березні 2017 року у центрі Києва при вході до готелю Прем’єр Палас розстріляли колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Він йшов на зустріч із ще одним колишнім депутатом Держдуми Іллею Пономарьовим. Нападник вистрілив у Вороненкова та його охоронця, охоронець встиг у відповідь вистрілити у кілера. Після чого обоє були госпіталізовані. У результаті кілер у лікарні помер.

Досудове розслідування у справі завершили у травні 2018 року. На лаві підсудних опинилися Олександр Лось та Ярослав Тарасенко. Перший стежив за вбитим, другий нібито виконував роль водія.

Під Житомиром у 2019 році вбили адвоката Святослава Пархоменка, який захищав інтереси підозрюваних, від рук яких, ймовірно, загинув депутат Державної Думи Російської Федерації Денис Вороненков.

Вдова екс-депутата Державної думи РФ Дениса Вороненкова Марія Максакова неодноразово заявляла, що причетним до вбивства її чоловіка може бути колишній співробітник Слідчого комітету Росії Денис Панаітов.

Джерело: Народна Правда