Карпати скував лютий мороз і прийшла хуртовина: фото

Карпати скував лютий мороз і прийшла хуртовина: фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У Карпатах серйозно похолодало, температура повітря опустилася до -12 градусів. Крім того, в горах хуртовина.

Про це повідомляє Чорногорський гірський пошуково-рятувальний пост у Facebook.

На горі Піп Іван Чорногорський хмарно, видимість обмежена до 40 м. Вітер південно-західний, 8-10 м/сек. Завірюха. Температура повітря –12.

Карпати скував лютий мороз і прийшла хуртовина: фото

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на грудень . Температура та кількість опадів будуть у межах норми.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда