На Донбасі школярам видають підручники про “нерозривний зв’язок” із російською імперією

На Донбасі школярам видають підручники про “нерозривний зв’язок” із російською імперією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська Федерація продовжує інтеграцію окупованих частин Донецької та Луганської області шляхом викривлення історії. Школярам видають підручники, де описується “нерозривний зв’язок Донбасу” із російською імперією.

Про це у Facebook пише омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, окупаційні адміністрації, що діють на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, у листопаді 2021 року видали 109 тисяч книг з історії для загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів:

“Підручники «История Донбасса: от древности до современности» 100 тисяч екземплярів – у Донецькій області), «Історія Великої Вітчизняної війни. Частина 1» (9 тисяч екземплярів – у Луганській області). Незважаючи на історичні факти, у книгах простежується «нерозривний зв’язок Донбасу» з історією, культурою та державністю російської імперії. Молодому поколінню штучно нав’язують ідею невід’ємності тимчасово окупованих територій від “русского мира”.

Через дії проросійських бойовиків тимчасово окупований Антрацит (Луганська область) втратив тролейбусну мережу — контактну мережу в місті демонтували, а рухомий склад іржавіє і розбирається на металобрухт.

Аналітики з Conflict Intelligence Team опублікували нові докази накопичення російських військ біля кордону з Україною. Крім військ до кордону України, мабуть, звозять і техніку, причому в кількості, що насторожує, яку лише з натяжкою можна спробувати пояснити переозброєнням діючих частин.

Джерело: Народна Правда