Сонячне затемнення у грудні: що категорично не можна робити

Сонячне затемнення у грудні: що категорично не можна робити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У суботу, 4 грудня о 09:34, за Києвом відбудеться повне сонячне затемнення – останнє затемнення 2021 року. Його можна буде спостерігати з території Антарктиди, південної Африки, південного сходу Австралії, у південних частинах Атлантичного, Індійського та Тихого океанів.

Подібні астрономічні, пише Обозреватель, явище вважається небезпечним періодом, коли рекомендується всіма силами уникати конфліктних ситуацій та тримати емоції під контролем.

Це сонячне затемнення буде останнім на осі Близнюки – Стрілець. Наступне таке станеться лише у грудні 2029 року. Грудневе затемнення активізує енергію оптимістичного Стрільця, вважають астрологи. Воно означає новий початок і буде сприятливим для людей, які прагнуть творчого самовираження.

Що можна робити в сонячне затемнення 4 грудня 2021
До настання затемнення рекомендується підготуватися: зробити генеральне прибирання, викинути все старе та непотрібне, очистити простір, щоб позитивна енергія змін знайшла місце у будинку.

Напередодні затемнення корисним буде розвантажувальний день. Також бажано відмовитися від шкідливих звичок, оскільки у затемнення вони завдають особливої шкоди здоров’ю.

Загалом слід виявити турботу про самопочуття – більше відпочивати, висипатися, не переїдати, уникати інтенсивних фізичних навантажень, гуляти на свіжому повітрі, можна прийняти розслаблюючу ванну та помедитувати.

Що не можна робити під час затемнення Сонця 4 грудня
Категорично не рекомендується в період затемнення вступати у суперечки та конфлікти, щоб надалі зберегти позитив у відносинах.

Також слід всіляко уникати стресу та намагатися налаштовуватися на добрі помисли та почуття. У день затемнення потрібно бути особливо уважним на дорозі, а у разі перевтоми краще зовсім не сідати за кермо.

Як відомо, сонячне затемнення завжди припадає на молодик. Вважається, що у дні нового Місяця не можна стригтися, розпочинати нові справи, змінювати роботу, переїжджати та робити хірургічні операції.

У грудні 2021 року православні віруючі відзначають кілька великих церковних свят, таких як Введення у храм Пресвятої Богородиці, день святого Миколая Чудотворця. Крім того, протягом усього місяця продовжується Різдвяний пост.

Раніше повідомлялося, скільки вихідних днів буде у 2022 році — 116. При цьому 105 із них – традиційні неробочі суботи та неділі, решта 11 передбачена календарем державних свят.

У грудні 2021 року в Україні буде 9 офіційних вихідних днів. Вихідними будуть: 4-5, 11-12, 18-19 та 25-27 грудня.

 

Джерело: Народна Правда