У Києві на мітинг проти старих маршруток привезли баранів і знущалися з них

У Києві на мітинг проти старих маршруток привезли баранів і знущалися з них
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Києві відбувається мітинг проти старих маршруток, на який активісти привезли баранів. Тварини злякалися натовпу людей, і навіть гучних звуків з колонок. Крім того, в ході бійок баранів тягали з боку в бік.

Про це повідомляє Київ Оперативний у Telegram.

Loading...

Мітингувальники протестували проти старих маршруток, скандуючи “люди – не худоба”.

Активісти стверджували, що їм від перевізників надійшла достовірна інформація про те, що перевізники почали вимагати по 200 гривень з кожної маршрутки на день. У поліції Києва поки що ці корупційні схеми не коментують.

“Сьогодні” пише , що акція була гучною – з колонками та мікрофонами. Злякані тварини сіпалися туди-сюди. Відбулася сутичка з поліцією, під час якої баранів тягали на всі боки.

У результаті поліція вилучила тварин, а мерія передала їх до Київського зоопарку. Організаторів та деяких учасників акції було заарештовано.

Нагадаємо, 8 листопада набрав чинності Закон України №2351, який посилює кримінальну та адміністративну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Як повідомлялося раніше, противники вакцинації від COVID-19 не досягли нічого масових мітингів, і тепер вони змінять тактику. Антивакцинатори мають намір влаштовувати пікети біля пунктів вакцинації.

Нагадаємо, 24 листопада противники вакцинації дійшли будівлі СБУ, де вимагали звільнити свого лідера Остапа Стахіва.

Джерело: Народна Правда