У розвідці розповіли, чим Росія озброїла Донбас у листопаді

У розвідці розповіли, чим Росія озброїла Донбас у листопаді
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Командування ЗС РФ весь листопад посилювало бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє головне управління розвідки.

Loading...

Окупанти, за інформацією розвідки, приховано завозили залізничним та автомобільним транспортом з території РФ у з’єднання та частини 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК бойову техніку, озброєння та боєприпаси, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати та інше майно військового призначення.

При цьому до підрозділів противника доставили понад 3 тис. тонн пального, запаси мастил та технічних рідин для експлуатації техніки та озброєння в зимових умовах. Крім того, повернули партію бойових машин, які відновили та модернізували на російських ремонтних підприємствах.

Як повідомлялося раніше, Російська Федерація продовжує інтеграцію окупованих частин Донецької та Луганської області шляхом листування історії. Школярам видають підручники, де описується «нерозривний зв’язок Донбасу» із російською імперією.

Через дії проросійських бойовиків тимчасово окупований Антрацит (Луганська область) втратив тролейбусну мережу — контактну мережу в місті демонтували, а рухомий склад іржавіє і розбирається на металобрухт.

Аналітики з Conflict Intelligence Team опублікували нові докази накопичення російських військ біля кордону з Україною. Крім військ до кордону України, мабуть, звозять і техніку, причому в кількості, що насторожує, яку лише з натяжкою можна спробувати пояснити переозброєнням діючих частин.

Джерело: Народна Правда