Інвестиції в апартаменти як спосіб збереження та примноження капіталу

Інвестиції в апартаменти як спосіб збереження та примноження капіталу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Якщо порівнювати різні варіанти вкладення коштів, то найбільш безпечним, зрозумілим та прибутковим інструментом вважається інвестування у нерухомість. Якісні житлові та комерційні об’єкти на первинному ринку постійно зростають у ціні. Цьому сприяє подорожчання сировини, глобальна тенденція урбанізації, а також скорочення пропозиції на первинному ринку, зокрема через реформи ДАСІ. Щоб не лише зберегти, а й примножити кошти, необхідно інвестувати у перспективний проект. Подробиці – далі у матеріалі.

Інвестиції в нерухомість: ключові нюанси

Інвестиції в нерухомість передбачають вкладення капіталу в об’єкт, що будується або завершений. При цьому є два варіанти одержання доходу:

Loading...
 • Пасивний дохід. Апартаменти чи квартири здають у подобову чи щомісячну оренду, отримуючи щоденний чи щомісячний дохід.
 • Прибуток від перепродажу. Нерухомість перепродують за вищою ціною після здачі об’єкта в експлуатацію.

За прогнозами експертів, до кінця 2021 року вартість нерухомості на первинному ринку зросте на 20–30%. І пам’ятайте: чим раніше ви інвестуєте, тим більший прибуток матимете.

Типи інвестицій у нерухомість

Інвестиції в нерухомість можна поділити на три типи:

 • На етапі будівництва. Відмінний варіант, якщо ви плануєте перепродаж квартир або апартаментів після здачі об’єкта в експлуатацію.
 • Апартаменти або квартира в будинку, який вже здано в експлуатацію. Як правило, такий варіант підходить інвесторам, які мають намір здавати нерухомість в оренду.
 • Комерційна нерухомість. Нежитлові приміщення на перших поверхах нових комплексів переважно купують для того, щоб надалі заробити на оренді.

Зазначимо, що юридично апартаменти, на відміну від квартири, мають нежитловий статус. У зв’язку з цим їх можна використовувати як офіс, зареєструвавши юридичну адресу компанії. В апартаментах можна жити самостійно або здавати в оренду.

Коли купувати апартаменти чи квартиру у новобудові?

Найвигідніші для інвестора ціни забудовники встановлюють на етапі котловану та підвищують у процесі будівництва. Але такий підхід доцільний для тих, хто готовий чекати на закінчення будівництва. Зазвичай ідеальним для інвестування моментом вважається той, коли до закінчення будівництва об’єкта залишається кілька місяців: об’єкт майже готовий, але «квадрат» коштує дорого.

Найбільш надійний варіант – другий будинок у момент здачі першого. Так, інвестор може оцінити, чи затримуються терміни здачі в експлуатацію та чи надійний забудовник.

Інвестиції в апартаменти як спосіб збереження та примноження капіталу

Де у Києві краще вибрати апартаменти на етапі будівництва?

Чи націлені придбати апартаменти в комплексі, який будується? Відмінним варіантом для інвестування є BOSTON Creative House. Об’єкт зводиться за кілька хвилин ходьби від ТРЦ Blockbuster Mall. Над реалізацією проекту працює компанія SAGA Development. Про які переваги об’єкта важливо знати інвесторам?

 • У відділі продажів можна запросити документи, що підтверджують законність будівництва. Відскановані копії є на офіційному сайті проекту: https://boston-house.kiev.ua/ru/ .
 • Об’єкт зводиться в Оболонському районі, який вважається одним із найпрестижніших у Києві. Неподалік розташовані торгово-розважальні центри Макрос, Plazma, Gorodok Gallery, Блокбастер з кінотеатром Планета Кіно.
 • Комплекс апартаментів обслуговуватиме компанія ATMOSFERA, що управляє. Мешканці зможуть зі смартфона замовляти клінінг, оперативно оплачувати рахунки за комунальні послуги та ін.
 • Резидентам буде доступний мобільний додаток SFERA, завдяки якому можна стежити за тим, що відбувається на прибудинковій території.
 • Для автомобілів власників апартаментів буде облаштовано підземний паркінг.
 • На території запроектовано ресторани, магазини різного призначення, студію краси, офісні простори. Щоб дізнатися докладніше про інфраструктуру ЖК BOSTON Creative House , відвідайте офіційний сайт проекту.

Апартаменти, виставлені на продаж

Пропонуються апартаменти з 1-3 кімнатами. Площа варіюється від 37,06 кв. м до 101,18 кв. м. Поки об’єкт активно будується, є можливість внести зміни до планування. Якщо в апартаментах ще не збудовані міжкімнатні стіни, перепланування буде безкоштовним. Якщо міжкімнатні стіни зведені, необхідно заплатити за демонтаж, кладку нових стін та внесення змін до проекту.

Актуальну вартість квадратного метра озвучать у відділі продажу. Телефонуйте!

Джерело: Народна Правда