Кремль про визнання “Л/ДНР”: зараз важко прогнозувати

Кремль про визнання “Л/ДНР”: зараз важко прогнозувати
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Кремлі знову говорять про визнання окупованих територій Донецької та Луганської областей, наголошуючи на тому, що не можуть прогнозувати терміни.

Loading...

Прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова запитали, чи може Москва визнати так звані Донецьку та Луганську “народні республіки”, пише “РИА Новости”.

“Ви знаєте, що такого визнання досі не було, вони залишаються самопроголошеними республіками, але ми бачимо, що процес врегулювання цього внутрішньоукраїнського конфлікту затягується, за багатьма параметрами заходить у глухий кут, тому які перспективи будуть у цих республік, зараз прогнозувати взагалі важко” , – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, командування ВС РФ весь листопад посилювало бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Російська Федерація продовжує інтеграцію окупованих частин Донецької та Луганської області шляхом листування історії. Школярам видають підручники, де описується «нерозривний зв’язок Донбасу» з російською імперією.

Джерело: Народна Правда