Не сторона конфлікту: Кремль відкинув пропозицію Туреччини стати посередником між РФ та Україною щодо Донбасу

Не сторона конфлікту: Кремль відкинув пропозицію Туреччини стати посередником між РФ та Україною щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Туреччини Реждеп Таїп Ердоган напередодні заявив , що Анкара може стати посередником між Україною та Росією, адже Туреччина зацікавлена в тому, щоб у цьому регіоні встановився мир. Однак у Росії пропозицію відкинули.

Про це заявила на брифінгу речник російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова, передає ТАСС.

За її словами, ні про яку посередницьку роль Туреччини не може йтися, адже учасниками конфлікту є лише Київ, Донецьк та Луганськ.

“Ми, безумовно, вдячні турецькій стороні і зокрема президенту Туреччини за прагнення сприяти внутрішньоукраїнському врегулюванню. Важливим кроком на цьому напрямі міг би стати його внесок у переконання української влади відмовитися від агресивних планів щодо Донбасу та почати виконувати Мінські домовленості у прямому діалозі з представниками Донецька та Луганська”, – наголосила вона.

 

Як повідомлялося раніше, командування ВС РФ весь листопад посилювало бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Російська Федерація продовжує інтеграцію окупованих частин Донецької та Луганської області шляхом листування історії. Школярам видають підручники, де описується «нерозривний зв’язок Донбасу» з російською імперією.

Джерело: Народна Правда