Сервіси Google подорожчають для українців: кому і чому доведеться платити більше

Сервіси Google подорожчають для українців: кому і чому доведеться платити більше
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Google оголосив підвищення вартості користування своїми сервісами в Україні. Це пов’язано із нещодавно підписаним президентом Володимиром Зеленським законом “про податок на Google”.

Повідомлення про подорожчання Google розіслав своїм українським користувачам у відповідному листі, повідомляє AIN.UA. Згідно з ним, компанія починає стягувати додатково 20% ПДВ від своїх сервісів.

Loading...

При цьому там наголошують: це підвищення стосується послуг, які надаються лише фізособам. Для компаній та підприємців з бізнес-аккаунтами умови залишаються незмінними.

“На виконання законодавства в Україні Google починає стягнення 20% ПДВ із цифрових сервісів для індивідуальних користувачів та підприємців в Україні, які не зареєстровані як бізнеси. Якщо у Вас є бізнес-аккаунт, це означає, що ви використовуєте його в комерційних цілях від імені зареєстрованого юрособи […] у такому разі від вас не потрібні додаткові дії, – йдеться у листі компанії.

Нагадаємо, парламент прийняв і президент уже підписав так званий податок на Google – закон про оподаткування міжнародних інтернет-компаній. Електронні послуги в Україні прирівняли до таких товарів як хліб, молоко, ковбаса. Як відомо, ставка ПДВ в Україні становить 20% і з наступного року такий же податок мають сплачувати й інтернет-компанії, які надають платні сервіси. Цей збір повинні сплачувати популярні соцмережі, постачальники розважального контенту за підпискою, сервіси реєстрації сайтів, виробники програмного забезпечення тощо.

Стрімінговий сервіс Netflix запустив українську версію сайту та обіцяє ще більше контенту з дубляжем українською мовою.

Джерело: Народна Правда
Теги: