Синоптики прогнозують нове потепління: озвучено дату

Синоптики прогнозують нове потепління: озвучено дату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі прогнозують хвилю потепління завтра, 2 грудня.

Синоптик зазначають, що завтра вдень повітря прогріється в середньому до 5-7 градусів, але на півдні та південному сході очікується 7-12 градусів тепла. 3 грудня температура повітря вдень на півдні та місцями на сході підніметься до 9-14 градусів. На решті території знову трохи похолодає.

Також 2 та 3 грудня очікуються опади, залежно від температури повітря це буде сніг чи дощ. Вони пройдуть на заході, місцями у центрі та на півночі країни.

Синоптики прогнозують нове потепління: озвучено дату

Синоптики прогнозують нове потепління: озвучено дату

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на грудень . Температура та кількість опадів будуть у межах норми.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда
Теги: