У Києві відкриють 14 новорічних локацій

У Києві відкриють 14 новорічних локацій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 16 грудня у Києві відкриються 14 новорічних локацій. Незабаром розпочнуться монтажні роботи святкових локацій – на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів.

Про це повідомили у КМДА.

«Столична влада вже 7 років поспіль використовує свій успішний досвід, коли до створення новорічних локацій долучається приватний бізнес. Це насамперед дозволяє заощадити десятки мільйонів бюджетних коштів, які потрібні в інших галузях. У той же час, таке партнерство дозволяє створити сучасні європейські локації, які є магнітом не лише для киян, а й гостей столиці. Нагадаю, що головна ялинка Києва та країни вже два роки поспіль потрапляла до європейського рейтингу найкрасивіших ялинок, і це реальне визнання нашої співпраці з бізнесом», – заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Цього року надано можливість різним командам облаштувати новорічні локації. За словами директора Департаменту культури КМДА Яни Баринової, це буде не лише новий досвід, а й реальна конкуренція креативних груп, які у боротьбі за відвідувача піднімуть планку якості святкування.

«Незабаром розпочнуться монтажні роботи святкових локацій – на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів, тому всі вулиці та площі будуть прикрашені, а у кожному районі столиці з’явиться новорічна ялинка», – зазначила Яна Баринова.

В Україні починають продавати новорічні ялинки і стали відомі первісні ціни на святкове дерево.

Порівняно з минулим роком, новорічний стіл у середньому подорожчає на 16-20%.

Джерело: Народна Правда