Бізнесмен розповів цікаві подробиці про батьків хлопця, який влаштував смертельну ДТП у Харкові

Бізнесмен розповів цікаві подробиці про батьків хлопця, який влаштував смертельну ДТП у Харкові
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Микола Харківський, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, отримає реальний термін, незважаючи на те, що його батьки мають необхідні зв’язки.

Таку заяву виданню “Телеграф” зробив харківський бізнесмен Юрій Сапронов.

За його словами, мати підлітка має колекторську фірму:

“Не всякий м’ясник центрального ринку міг зайти до покійного Геннадія Кернеса. А мама… Це багато років колекторська фірма. Ви знаєте, що таке вибивання боргів. Це означає, що всіх силовиків добре знає багато років”.

Він додав, що саме тому багато хто говорив, що 16-річний хлопець уникне правосуддя. Сам він вважає, що 16-річний Микола отримає реальний термін. Небезпека була пов’язана з так званою амністією на честь 30-ї річниці Незалежності України, під яку Харківський міг потрапити як неповнолітній.

Мати 16-річного Миколи Харківського, котрий став винуватцем смертельної аварії у Харкові, вперше дала велике інтерв’ю. Вона заявила, що не дозволяла синові сідати за кермо, поганий вплив на хлопця зробило його оточення — він прагнув здаватися людиною з вищих соціальних верств.

Батьків 16-річного Миколи Харківського, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, можуть притягнути до кримінальної відповідальності . Щодо них відкрито кримінальне провадження за двома статтями, триває слідство.

 

 

Джерело: Народна Правда