ФСБ заявила про затримання українців, один із яких нібито готував теракт

ФСБ заявила про затримання українців, один із яких нібито готував теракт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

ФСБ заявила про затримання агента Головного розвідувального управління Міністерства оборони України та двох агентів СБУ, нібито вони збирали дані про стратегічні об’єкти.

Російські ЗМІ повідомляють, що перший затриманий — мешканець Київської області Олександр Цілик, який уже нібито дав свідчення та розповів, що “був завербований співробітником опергрупи оперативного відділу спецрезерву ГУР МО України”.

Також кремлівські ЗМІ пишуть, що він “планував здійснити теракт, підірвавши два саморобні вибухові пристрої загальною масою 1,5 кг у тротиловому еквіваленті”.

Двоє інших агентів — батько та син Зіновій Коваль та Ігор Коваль, які прибули до Росії для збору інформації та зйомки стратегічно важливих підприємств та об’єктів транспортної інфраструктури. Вони, як стверджують російські силовики, зізналися, що завербовані чинним співробітником управління СБУ у Тернопільській області, за виконання завдання їм пообіцяли винагороду 10 000 доларів.

Служба безпеки України затримала одного з організаторів референдуму 2014 року в Донецькій області. Чоловік закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до “ДНР”.

Служба безпеки опублікувала окремі елементи свідчень бойовика терористичної організації ДНР Дениса Куликовського, який очолював незаконну в’язницю «Ізоляція» в окупованому Донецьку.

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції РНБО. Йдеться про Тараса Козака.

Джерело: Народна Правда