“Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя

”Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вчитель історії та правознавства київської школи №152 потрапив у скандал. У мережі з’явилося відео того, як він спілкується з учнями, називаючи їх “довбаними козлами”, а також погрожуючи.

Відповідне відео опублікували у групі “Батьки SOS”.

Loading...

“От така ганебна поведінка вчителя. Бушев Володимир Семенович. Цей вчитель уже давно так поводиться з дітьми, як він каже нічого не боїться, бо все «вирішує» в адміністрації. На мою думку, це професійне згасання, людина, яка ненавидить дітей , не може їх вчити! Директор школи Витичек Наталія Іванівна, на все це заплющує очі, не раз батьки дітей з різних класів зверталися з проханням вплинути на вчителя, реакції немає. Найцікавіше конфліктні ситуації виникають не тільки з ним, а й з його дружиною (веде групу ГПД) та донькою (вчитель англійської мови). Сімейний підряд”, – пише “Зайцев Іванов”.

“Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя

 

У Кривому Розі Дніпропетровської області батьки вирішили виділити кошти для школи на покупку пневматичного пістолета Макарова , щоби діти навчилися стріляти.

У Скадовському районі Херсонської області учениця 8 класу однієї зі шкіл стала жертвою кібербулінгу . Зокрема, двоє однокласників створили фейкову сторінку в Instagram та тероризували там дівчинку.

Джерело: Народна Правда