Курорти України “позначатимуть” відвідувачів COVID-наклейками

Курорти України “позначатимуть” відвідувачів COVID-наклейками
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Кабінет Міністрів посилив карантинні правила. Насамперед, це стосуватиметься невакцинованих громадян. У зв’язку з цим власників готелів на зимових курортах штрафуватимуть за відсутність у туристів COVID-документів.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Loading...

За його словами, повнолітні відвідувачі повинні будуть мати сертифікат про вакцинацію, або негативний ПЛР-тест, або довідку про одужання від COVID-19.

Власникам курортів також рекомендують “відзначати” відвідувачів, наприклад, наклейкам, які дозволять швидко ідентифікувати людину, у якої вже перевірили документи. Також позначка має свідчити про те, хто її видав.

У разі відсутності у відвідувачів чи працівників необхідних документів власник закладу може бути оштрафований на суму від 34 до 170 тис. грн.

Кабінет Міністрів посилив карантинні правила. Насамперед це торкнеться невакцинованих громадян.

24 листопада у Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили про виявлення нового штаму коронавірусу у Південній Африці. Цей варіант має велику кількість мутацій.

Як повідомлялося раніше, завод фармацевтичної компанії «Лекхім» у Харкові зможе розливати понад 10 000 доз вакцини від COVID-19 за годину.

Джерело: Народна Правда