“Метінвест” Ахметова продає свою продукцію до окупованого Донецька через Москву

”Метінвест” Ахметова продає свою продукцію до окупованого Донецька через Москву
Автор Желізняк Олександр в Новини

Компанія “Метінвест” олігарха Ріната Ахметова постачає свою продукцію на окуповані території України через свій офіс у Москві.

Про це свідчить опубліковане українськими телеграм-каналами відео з виставки “Метал-Експо-2021” у Москві, де “Метінвест” представлено своїм павільйоном.

Loading...

На відео записано, як один із потенційних клієнтів з російського Ростова пропонує менеджерам “Метінвесту” здійснити постачання металопрокату на їхню “малу батьківщину” в окупований Донецьк.

Менеджер компанії Ахметова відповідає, що для роботи з клієнтами з країн СНД “Метінвест” має бази продукції на території Росії. І з цих баз постачання можна здійснити в окуповані Донецьк, Луганськ та Крим.

Представник “Метінвесту” пояснює, що компанія готова продавати продукцію російським резидентам, навіть якщо потім піде на окуповані території, і політичні аспекти компанію не цікавлять. “Політика – це політика, а бізнес – це бізнес”, – заявив менеджер “Метінвесту”.

Нагадаємо, “Метінвест” гірничо-металургійна компанія, до якої входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, ЄС та США. Основним акціонером компанії є “СКМ” Ріната Ахметова, якій належить понад 71% акцій.

Джерело: from-ua.com

Джерело: Народна Правда