Що нового приготував нам iPhone 13

Що нового приготував нам iPhone 13
Автор Желізняк Олександр в Новини

Вихід кожної нової версії iPhone фанати продукції чекають завжди з нетерпінням, намагаючись вгадати, чим цього разу здивують розробники. У вересні цього року відбувся вихід iPhone 13, який став представником другого покоління айфонів з підтримкою 5G. Нова модель представляє швидше за модифікацію iPhone 12, але має ряд оновлень:

  • покращені камери;
  • яскравіший дисплей;
  • новий процесор;
  • тривалий час автономної роботи та ін.

Розглянемо по порядку всі оновлення.

Loading...

Що нового приготував нам iPhone 13

Камери: що нового

Тилові камери стали розташовуватись по діагоналі, на відміну від 12 моделі, де вони розташовувалися вертикально. Здвоєні тилові камери оснащені ширококутним об’єктивом з розширеною матрицею. Поліпшилася якість зйомки при нестачі освітлення, оскільки нова оптична система вловлює світло на 47% більше. З’явився режим “кіноефект”, який базується одразу на двох нововведеннях:

  • автоматичне переміщення фокусу у процесі зйомки;
  • можливість зміни фокусу у відео після зйомки.

В iPhone 13 застосовується sensor-shift OIS, який дозволяє робити знімки більш детальними, стійкими, вони мають менший шум.

Оновлення дисплея

Для дисплея використовується OLED-технологія, розмір екрану 6,1 дюйма, роздільна здатність 460 пікселів. Яскравість збільшена до 800 ніт, частота оновлення 120 Гц. Причому при читанні частота становитиме 20-30 Гц, а при іграх – збільшуватиметься до максимального значення.

Збільшено корисний простір дисплея за рахунок зменшення чубчика на 20%.

Процесор нового покоління

Процесор в iPhone 13 має чіп A15 Bionic з 6-ядерним CPU та 4-ядерним GPU. Продуктивність його щодо 12-го покоління зросла небагато, але в порівнянні з конкурентами — він на 50% швидше. Об’єм пам’яті у нової моделі 128 Гб, 256 Гб та 512 Гб.

Що нового приготував нам iPhone 13

Автономна робота

Енергоефективність чіпа A15 та збільшений розмір батареї дав можливість новій моделі значно збільшити час роботи без підзарядки. Так, час для перегляду відео збільшено на дві з половиною години порівняно з 12 моделлю. При звичайному використанні (розмова, читання) заряд тримається більше доби, при інтенсивному використанні (фільми, ігри) – до 8 годин.

Отже, можна виділити основні плюси iPhone 13:

  • привабливий покращений дизайн;
  • оновлена камера для знімків та відео високої якості;
  • флагманська платформа А15.

Окремо необхідно виділити питання вартості нової моделі. В останній рік ціни виросли практично на всі предмети споживання, але Apple не стала сильно збільшувати вартість, тому на iPhone 13 ціна в порівнянні з iPhone 12 зросла всього на $50.

В інтернет-магазині Stylus айфони нового покоління стартують від 27999 грн. Це найнижчі ціни в Україні, доставка по всіх містах.

Джерело: Народна Правда