У Путіна назвали “прямою загрозою” Росії слова Зеленського про повернення Криму

У Путіна назвали “прямою загрозою” Росії слова Зеленського про повернення Криму
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент України Володимир Зеленський у ході звернення до Верховної Ради заявив, що повернення окупованого Криму має стати головною метою України. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав слова Зеленського “прямою загрозою, висловленою на адресу Росії”.

Про це повідомляє “Дождь”.

За його словами, у Кремлі «аналізують» висловлювання Зеленського.

«Взяти вчорашнє висловлювання щодо російської проблематики. Виступаючи в парламенті, Зеленський казав, що, наприклад, повернення Криму має стати головною метою та філософією України… Тобто фактично ми бачимо це як пряму загрозу, висловлену на адресу Росії», — сказав Пєсков.

Представник Кремля заявив, що подібне формулювання означає, що «київський режим має намір використати всі наявні можливості, включаючи силові, для того, щоб зазіхнути на російський регіон».

“Саме так ми це і схильні сприймати”, – підсумував він.

Як повідомлялося раніше, командування ВС РФ весь листопад посилювало бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Російська Федерація продовжує інтеграцію окупованих частин Донецької та Луганської області шляхом листування історії. Школярам видають підручники, де описується «нерозривний зв’язок Донбасу» з російською імперією.

Президент Туреччини Реждеп Таїп Ердоган напередодні заявив , що Анкара може стати посередником між Україною та Росією, адже Туреччина зацікавлена в тому, щоб у цьому регіоні встановився мир. Однак у Росії пропозицію відкинули.

 

Джерело: Народна Правда