В СБУ назвали фейком інформацію ФСБ про “українських шпигунів”

В СБУ назвали фейком інформацію ФСБ про “українських шпигунів”
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Речник СБУ Артем Дехтяренко назвав фейком інформацію ФСБ РФ про затримання “агентів українських спецслужб”.

“Подібні заяви ФСБ РФ слід розглядати виключно через призму гібридної війни, в якій інформаційна пропаганда та розповсюдження фейків відіграють важливу роль”, – заявив він у коментарі “Сегодня.

Loading...

Дегтяренко зазначив, що одним з головних завдань СБУ є протидія розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб саме на території України.

“За 9 місяців цього року було викрито близько 50 таких агентів. Двоє з них – “на місці злочину”, при спробі вчинення диверсійно-терористичних актів”, – сказав спікер СБУ.

Зокрема, у листопаді Служба безпеки України викрила кадрових співробітників ФСБ, які здійснили понад п’ять тисяч кібератак на державні органи. Було поіменно встановлено офіцерів ФСБ РФ і перехоплено їх розмови.

Служба безпеки України затримала одного з організаторів референдуму 2014 року в Донецькій області. Чоловік закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до “ДНР”.

Служба безпеки опублікувала окремі елементи свідчень бойовика терористичної організації ДНР Дениса Куликовського, який очолював незаконну в’язницю «Ізоляція» в окупованому Донецьку.

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції РНБО. Йдеться про Тараса Козака.

Джерело: Народна Правда