Вторгнення в Україну: Росії може допомогти Білорусь

Вторгнення в Україну: Росії може допомогти Білорусь
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Білоруські збройні сили можуть брати участь у вторгненні до України разом із Росією.

Таку заяву в інтерв’ю Sargs.lv зробив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Loading...

“Ми розглядаємо цей сценарій на дуже серйозному рівні. Ми не відкидаємо такої можливості. Поки що ми не бачимо, що білоруська армія готується до операцій проти України або що білоруське керівництво може дозволити Росії використати свою територію для організації вторгнення. Проте будь-яка потенційна загроза вимагає не лише уваги, а й концентрації ресурсів збройних сил для її пом’якшення”, – відповів Кулеба на запитання, чи означають останні заяви Лукашенка, що є ймовірність не просто вторгнення, а й участі у ньому білоруських збройних сил.

За його словами, для запобігання такому розвитку подій на кордон України з Білоруссю необхідно направити відповідну кількість військовослужбовців:

“В даний час ми вирішуємо, де взяти ці ресурси. Проблема в тому, що наші можливості не безмежні, оскільки, забираючи військову силу з одного місця, ми знижуємо свою обороноздатність на цій ділянці”.

Міністр закордонних справ Сергій Лавров агресивно відреагував на обіцянки вступу України до НАТО. Під час свого виступу на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ він раптово нагадав світові про події 2008 року.

На тлі загострення ситуації з можливим поновленням бойових дій та російською агресією з ОРДЛО масово виїжджають місцеві жителі, що цікаво, що їдуть вони в основному в Росію.

Джерело: Народна Правда