«Я не натискав на спусковий гачок»: Алек Болдуін розплакався, розповідаючи про вбивство оператора з України

«Я не натискав на спусковий гачок»: Алек Болдуін розплакався, розповідаючи про вбивство оператора з України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Голлівудський актор Алек Болдуін в інтерв’ю AВС заявив, що не натискав на спусковий гачок пістолета, з якого було застрелено оператора Галіну Хатчинс.

Актор наголосив, що Галину всі любили та захоплювалися. Він досі не може повірити в те, що сталося.

Також повідомляється, що у сценарії не було сцени, де треба було натискати на курок.

“Спусковий гачок не був спущений. Я не натискав на спусковий гачок… Я ніколи не навів би ствол на людину і ніколи не натиснув би на курок!”, – наголосив Болдуін.

Нагадаємо, Дональд Трамп-молодший вирішив заробити на трагедії , яка розігралася на знімальному майданчику фільму «Іржавиця», де відомий актор Алек Болдуїн застрелив оператора Галину Хатчінс, а також поранив режисера Джоела Соуса. Син екс-президента Дональда Трампа на своєму сайті продає футболки з написами: “Зброя не вбиває людей, Алек Болдуїн вбиває людей”. Як відомо, родина Трампів не любить Болдуїна, адже він виступав проти Дональда Трампа, Національної стрілецької асоціації та інших активістів за права на зброю.

У протоколі суду американського Санта Фе у справі про вбивство Алек Болдуін Галини Гатчінс на зйомках фільму “Іржа”, а також поранення режисера вказується , що голлівудський актор не знав про те, в реквізитний пістолеті були бойові патрони.

Джерело: Народна Правда