Загроза вторгнення: мешканці ОРДЛО масово виїжджають до Росії, – правозахисники

Загроза вторгнення: мешканці ОРДЛО масово виїжджають до Росії, – правозахисники
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На тлі загострення ситуації з можливим поновленням бойових дій та російською агресією з ОРДЛО масово виїжджають місцеві жителі. Цікаво, що їдуть вони в основному до Росії.

Про це повідомляє Східна правозахисна група.

Loading...

За їхніми даними, виїжджають переважно жителі населених пунктів, які близько розташовані до лінії розмежування військового конфлікту.

“Місцеві жителі виїжджають з ОРДЛО в основному на територію РФ, тому що багато трудових мігрантів працюють у РФ і намагаються забрати із собою свої сім’ї, тому що побоюються відновлення війни”, – повідомили правозахисники.

Вони також додали, що в Росії активно працює програма “Співвітчизники”, яка спрямована на заселення віддалених районів РФ (Магадан, Нижній Тагіл, Воркута).

ФСБ заявила про затримання агента Головного розвідувального управління Міністерства оборони України та двох агентів СБУ, нібито вони збирали дані про стратегічні об’єкти.

Як повідомлялося раніше, командування ВС РФ весь листопад посилювало бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Російська Федерація продовжує інтеграцію окупованих частин Донецької та Луганської області шляхом листування історії. Школярам видають підручники, де описується «нерозривний зв’язок Донбасу» з російською імперією.

Джерело: Народна Правда