ЗСУ провели потужні навчання поблизу адміністративного кордону з Кримом

ЗСУ провели потужні навчання поблизу адміністративного кордону з Кримом
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На одному з військових полігонів Херсонської області, неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією Криму, провели тактичні навчання артилерійських підрозділів, що входять до складу оперативного командування “Південь”.

Відповідне відео опубліковано у YouTube “Командування об’єднаних сил ЗС України”.

Loading...

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, метою було підвищити рівень професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з іншими підрозділами угруповання військ, а також нові тактичні прийоми ведення бойових дій з урахуванням досвіду АТО/ООС на Донбасі.

“Підрозділи, перш за все, мають удосконалити здатність вчасно та адекватно реагувати на військову небезпеку морського узбережжя”, – наголосив командувач.

У Командуванні наголосили, що підготовчі та практичні дії щодо виявлення та знищення десанту умовного супротивника військовослужбовці відпрацьовують щотижня, а бойовий досвід позитивно впливає на перебіг тренувань.

“Ми перевіряємо нашу готовність до бойових дій у різних сценаріях. І дуже приємно, що особовий склад укладається у певні терміни. Поки що саме ці якості їм знадобляться при виконанні бойових завдань”, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Президент Туреччини Реждеп Таїп Ердоган напередодні заявив , що Анкара може стати посередником між Україною та Росією, адже Туреччина зацікавлена в тому, щоб у цьому регіоні встановився мир. Однак у Росії пропозицію відкинули.

Джерело: Народна Правда