Сонячне затемнення: астролог розповіла, як підтримати емоційне та фізичне здоров’я

Сонячне затемнення: астролог розповіла, як підтримати емоційне та фізичне здоров’я
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

4 грудня о 09:34 за Києвом відбудеться повне сонячне затемнення – останнє затемнення 2021 року. Його можна буде спостерігати з території Антарктиди, південної Африки, південного сходу Австралії, у південних частинах Атлантичного, Індійського та Тихого океанів.

Експерт з Фен Шую та майстер астропрогнозів Наталія Явон розповідає, що підвищена тривожність, неврози, зайва емоційність під час сонячного затемнення можуть призвести до травм, сварок та погіршення самопочуття, пише Сегодня.

Loading...

Відбувається затемнення Сонця завжди у фазі молодого місяця і формує початок нового життєвого циклу. Тому провести цей день дуже важливо саме у хорошому настрої: спробуйте сформувати програму сприятливих змін на майбутнє.

Перед затемненням постарайтеся бути уважними до подій, що відбуваються: у дні перед самим затемненням, а також вже після нього можуть відбуватися різкі повороти в долі. Важливі рішення ухвалюйте відповідально.

А як впливає сонячне затемнення на здоров’я?

Оскільки перед затемненням часто відбувається погіршення емоційного фону і наростає тривожність, може збільшуватися кількість аварій, травм, сварок. Бережіть себе та будьте уважні.

У цей час не варто розпочинати важливі справи та проводити відповідальні угоди. Уникайте фізичних навантажень та суперечок, стресових ситуацій.

Щоб зайве не стресувати, можна сьогодні підбити підсумки того, що вже зробили і досягли. Добре було б віддати борги та звільнитися від образ, особливо на рідних та близьких.

Що краще робити в сонячне затемнення

Перед затемненням проведіть прибирання, позбавтеся непотрібних речей, звільніть місце новому у своєму житті. Фіксуйтеся на позитиві та постарайтеся уникати конфліктів.

Пам’ятайте! Наші почуття та думки зараз формують подальше життя, емоційне та фізичне здоров’я у тому числі.

У грудні 2021 року православні віруючі відзначають кілька великих церковних свят, таких як Введення у храм Пресвятої Богородиці, день святого Миколая Чудотворця. Крім того, протягом усього місяця продовжується Різдвяний пост.

Раніше повідомлялося, скільки вихідних днів буде у 2022 році — 116. При цьому 105 із них – традиційні неробочі суботи та неділі, решта 11 передбачена календарем державних свят.

У грудні 2021 року в Україні буде 9 офіційних вихідних днів. Вихідними будуть: 4-5, 11-12, 18-19 та 25-27 грудня.

Джерело: Народна Правда