Український посол закликав Шольца виставити Путіну "каталог санкцій"

Український посол закликав Шольца виставити Путіну "каталог санкцій"
Автор Желізняк Олександр в Новини

Посол України в Німеччині Андрій Мельник закликає майбутнього канцлера Олафа Шольцу виставити “каталог санкцій” президенту Росії Володимиру Путіну. Ці санкції мають бути введені в разі агресії проти Києва.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bild.

Loading...

“Ризик нового військового нападу Росії на Україну ніколи не був вищим, ніж у ці тижні. Йдеться про виживання України як незалежної держави. Тому що Путін позбавляє нас права на існування. Він прагне зруйнувати українську державність”, – заявив Мельник.

На його думку, щоб запобігти інтервенції треба щось більше, ніж просто “слова попередження з Берліна”. Зокрема, Шольц після обрання повинен виставити Путіну “жорсткий каталог каральних заходів” не пізніше 8 грудня.

Мельник уточнив, що ці заходи повинні включати:

повне відсторонення Росії від усіх міжнародних організацій ембарго на весь імпорт російського газу, сирої нафти і вугілля повна заборона німецьких інвестицій в Росію заморожування російських державних активів за кордоном, включаючи банківські рахунки відключення Росії від системи міжнародних платіжних операцій SWIFT

“Тільки ця явна загроза з боку нового федерального уряду може привести Путіна до тями і своєчасно запобігти новій війні в центрі Європи”, – додав Мельник.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що очікує від нового канцлера Німеччини “чітких дій” щодо членства України в ЄС.

Джерело: Народна Правда