Війна може бути поразкою для усіх. Туреччина бажає бути посередником між Росією та Україною

Війна може бути поразкою для усіх. Туреччина бажає бути посередником між Росією та Україною
Автор Желізняк Олександр в Новини

Від можливого вторгнення Російської Федерації в Україну – програють усі країни регіону. Туреччина бажає бути посередником у вирішенні конфлікту.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова спікера Великих національних зборів Туреччини Мустафи Шентопа під час візиту до Польщі.

Loading...

“На нашу думку, це було б поразкою для кожної країни, на яку впливатиме такого роду інтервенція. Україна не є членом НАТО, але вона на кордоні Альянсу. З погляду перспективи, є ризик, що таке втручання, конфлікт не зупиниться на цьому кордоні, а пошириться далі. Тоді це зашкодить кожному”, – заявив Шентоп.

Спікер зауважив, що загострення відносин між Україною та Росією спровокує чергову кризу в регіоні. Водночас вирішити конфлікт можна завдяки розмовам, порозумінню й переговорам.

“Тому ми повинні не за допомогою зброї та військових операцій, а завдяки розмовам, порозумінню і переговорам сідати і вирішувати такі потенційні кризи”, – відзначив Шентоп.

Шентоп додав, що можливим вторгненням Росії до України повинні бути занепокоєні усі країни, оскільки “тиша тут не допоможе”. Туреччина, зі свого боку, бажала б стати посередником у розв’язанні питання.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган висловив бажання стати посередником між РФ і Україною у врегулюванні конфлікту на Донбасі. Міністр МЗС Дмитро Кулеба, зі свого боку, привітав ініціативу лідера.

Тим часом Російська Федерація нагадала, що для неї вступ України до НАТО, нібито, є “червоною лінією”.

Джерело: Народна Правда