Вихідні проведемо під ковдрою – не пощастить із погодою

Вихідні проведемо під ковдрою – не пощастить із погодою
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Вихідні в Україні будуть сирими та холодними.

Loading...

Своїм прогнозом у Facebook поділилася синоптик Наталка Діденко.

За її словами, 4 грудня опади – мокрий сніг та дощ – найімовірніші у східних областях та на півдні (крім Одеської області). Решта території України завтра буде під впливом антициклону, тобто без опадів.

У неділю, 5 грудня, опади в Україні очікуються практично скрізь, але періодичні та невеликі.

Температура повітря очікується низькою, вночі -1-7 градусів, вдень від 2 морозу до 4 тепла. На півдні та в суботу хіба що на сході до 3-8 градусів тепла.

У Києві завтра, 4 грудня, опадів не буде, у неділю, 5 грудня, хмарність збільшиться, подекуди можливий мокрий сніг чи дощ – залежить від температури повітря. У нічний годинник у столиці буде до -5 градусів, у денний годинник близько нуля.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на грудень . Температура та кількість опадів будуть у межах норми.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда
Теги: