Помер відомий кінопродюсер і засновник "Кінотавра" Марк Рудінштейн

Помер відомий кінопродюсер і засновник "Кінотавра" Марк Рудінштейн
Автор Желізняк Олександр в Новини

Марк Рудінштейн помер сьогодні, 5 грудня, в одній з московських лікарень. Відомому кінопродюсеру, який заснував кінофестиваль “Кінотавр”, було 75 років.

Про його смерть повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на заяву дружини Наталії.

Loading...

“Марк помер. Дякую за співчуття. Говорити немає сил”, – заявила вбита горем жінка.

17 листопада у Рудінштейна стався серцевий напад і його поклали в лікарню. Раніше Рудінштейн переніс екстрену операцію зі стентування коронарних артерій.

Помер відомий кінопродюсер і засновник "Кінотавра" Марк Рудінштейн

Марк Рудінштейн (фото: facebook.com/Марк Рудінштейн)

Марк Рудінштейн народився 7 квітня 1946 року в Одесі. Працювати він почав рано. У 15 років працював на суднобудівному заводі в Миколаєві, після чого служив в армії.

Рудінштейн навчався в ГІТІСі, але не закінчив його, потім в 1972-1976 роках навчався на очно-заочному відділенні в Театральному училищі ім. Б. Щукіна.

Відомий російський кінофестиваль “Кінотавр”, який щорічно проводиться в Сочі, Марк Рудінштейн організував разом з Олегом Янковським в 1990 році.

Нагадаємо, помер 24-річний український екс-чемпіон з веслування. Спортсмен “згорів” за два тижні після того, як йому діагностували коронавірусну інфекцію.

Ми також писали про те, що пішов з життя відомий дизайнер Вірджіл Абло. Він був керівником чоловічої лінії одягу Louis Vuitton.

Джерело: Народна Правда