Ціну газу для 350 тисяч українських домогосподарств знизять до 8 гривень

Ціну газу для 350 тисяч українських домогосподарств знизять до 8 гривень
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 9 грудня розгляне питання щодо прийняття рішення, яке дозволить побутовим споживачам отримувати газ на умовах базової річної пропозиції ТОВ «ДК «Нафтогаз України» – за ціною 7,96 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП у Facebook.

Зазначимо, на сьогодні постачальник «останньої надії» забезпечує природним газом понад 347 тисяч побутових споживачів із різних регіонів України. У зв’язку з тенденцією стрімкого підвищення цін на природний газ з 01.12.2021 р. ціна реалізації природного газу постачальником «останньої надії» для потреб побутових споживачів становить близько 30 грн за 1 м3.

У відомстві додали, що регулятор наділений повноваженнями приймати рішення щодо постачання природного газу побутовим споживачам постачальником “останньої надії” на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та базової річної пропозиції.

Як повідомлялося раніше, на останній місяць 2021 року 36 газопостачальних компаній встановили ціни на газ нижче за 8 грн за кубометр.

Наступного року тарифи на газ для українців зростуть на 15%.

Україна закликає новий уряд Німеччини відмовитись від російського газу, якщо Москва зважиться на нову військову інтервенцію. Крім того, Київ чекає від Берліна на новий курс на реінтеграцію Криму.

Джерело: Народна Правда
Теги: