Число жертв аварії під Черніговом різко збільшилося: винний, швидше за все, водій фури

Число жертв аварії під Черніговом різко збільшилося: винний, швидше за все, водій фури
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Число жертв аварії в районі Чернігова збільшилося до 13 людей. Ще 6 людей отримали травми.

Інформацію оновили у ДСНС Чернігівської області.

Там повідомляють, що до ліквідації аварії залучено 30 рятувальників та 13 одиниць техніки, також працюють психологи. У Чернігівській ОДА створено оперативний штаб, який працює із родичами загиблих та постраждалими. Родичі постраждалих з інших населених пунктів будуть розміщені у готелі.

ЗМІ повідомляють, що маршрутка їхала з Борзни до Чернігова через Мену, а вантажівка – до Мени. Водій фури залишився живим, він перебуває у лікарні.

Як повідомили “Сегодня” чернігівські рятувальники та пожежники, ділянка траси не аварійна і не вважається небезпечною, на ній ніколи не спостерігалося концентрації ДТП.

П’ятеро із загиблих, включаючи водія автобуса, були місцевими жителями Борзнянської ОТГ, розповіли у прес-службі громади. Чоловікові було близько 40 років і він працював на маршруті досить давно, водночас був відповідальним водієм.

“За нашою інформацією, порушення правил дорожнього руху було з боку водія вантажівки”, – наголосили в ОТГ.

Керівник обласної прокуратури Сергій Василина також каже, що з огляду на обставини аварії фуру занесло на зустрічну смугу, де вона зіткнулася з маршруткою.

 

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина говорив раніше, що одним із ймовірних факторів, який міг спричинити аварію є погодні умови.

Джерело: Народна Правда