Морози, ожеледиця та мокрий сніг: озвучено прогноз погоди на 8 грудня

Морози, ожеледиця та мокрий сніг: озвучено прогноз погоди на 8 грудня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Синоптик Наталка Діденко озвучила прогноз погоди на середу, 8 грудня. Завтра місцями очікуються сильні морози, ожеледиця та мокрий сніг.

У себе в Facebook вона пише, що завтра найхолодніше буде на заході: вночі -5-9 градусів, вдень -1-5 градусів. На півночі, на Вінниччині вночі 04 морозу, вдень біля нуля, у Київській та Житомирській -1-3 градуси.

У більшості центральних областей уночі близько нуля, вдень 2-5 градусів тепла, у Дніпрі з районами до 6 градусів тепла.

На сході вночі 2-6 градусів тепла, вдень 4-11 градусів тепла.

На півдні – вночі 4-7 градусів тепла, вдень 5-13 градусів тепла.

Циклон на півдні та його атмосферні фронти зумовлять 8 грудня в Україні некомфортну вологу погоду з дощем, мокрим снігом та крижаним дощем. Де буде холодніше – ожеледиця.

Опадів уникнуть східна частина України, Запоріжжя, Крим та Дніпропетровська область та Волинь.

У Києві завтра – дощ та мокрий сніг, можливі налипання мокрого снігу, ожеледиця, крижаний дощ. Очікується північно-східний поривчастий вітер. Вночі та вдень −1-4 градуси.

Завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на грудень . Температура та кількість опадів будуть у межах норми.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда
Теги: