НАТО надасть Україні зброю, системи ППО та розвіддані про Росію, – ЗМІ

НАТО надасть Україні зброю, системи ППО та розвіддані про Росію, – ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

НАТО надасть українській армії зброю, системи ППО та РЕБ та розвіддані у разі широкомасштабних бойових дій з боку Російської Федерації.

Про це повідомляє “Цензор.НЕТ”.

За даними джерел, США та союзники по НАТО провели інспекцію стану ЗСУ щодо постачання додаткових озброєнь у разі широкомасштабних бойових дій.

“НАТО не посилатиме своїх солдатів воювати за Україну – але НАТО надішле зброю, щоб українська армія змогла поповнювати запаси в критичних сферах – боєприпаси для знарядь і мінометів, протитанкові ракетні комплекси, і, ймовірно, – системи ППО та РЕБ. Також НАТО забезпечить допомогу розвідданим, у тому числі в реальному часі, з супутників та безпілотників, що дозволить різко підвищити ситуаційну поінформованість ЗСУ про становище супротивника, зокрема швидко позначати цілі”, – йдеться у повідомленні видання.

Напередодні західні ЗМІ повідомили, що Російська Федерація, використовуючи мігрантів, може за дві години відрізати країни Балтії від НАТО.

Міністр закордонних справ Сергій Лавров агресивно відреагував на обіцянки вступу України до НАТО. Під час свого виступу на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ він раптово нагадав світові про події 2008 року.

Джерело: Народна Правда