Камери автофіксації порушень не допомогли: за 10 місяців кількість ДТП в Україні збільшилась на 14%

Камери автофіксації порушень не допомогли: за 10 місяців кількість ДТП в Україні збільшилась на 14%
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

За 10 місяців 2021 року в Україні сталося 154 480 дорожньо-транспортних подій – це на 14% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому кількість аварій із постраждалими зменшилася на 6%, а із загиблими — на 9%.

Про це повідомляє Опендатабот.

Loading...

Аналітики зазначають, що встановлення камер автофіксації порушень правил дорожнього руху не вплинуло на кількість аварій. Наприклад, у Києві та Київській області було розміщено найбільшу кількість камер, проте з січня по жовтень 2021 року кількість ДТП зросла на 19%, 51 556 — проти 43 303 випадків за аналогічний період минулого року. Загалом третина від загальної кількості аварій посідає цей регіон. При цьому у регіоні значно зменшилася кількість ДТП із загиблими — на 16%.

Найбільший сплеск аварійності фіксують у Івано-Франківській та Миколаївській областях. В обох регіонах кількість ДТП збільшилась на 24%.

Кількість ДТП із постраждалими у більшості областей України зменшилась.

Найкраща динаміка спостерігається в Одеській та Волинській областях. На Одещині кількість таких випадків скоротилася на 21%, а у Волинській – на 20%. У Києві та Київській області кількість аварій із постраждалими скоротилася на 8% (3122 випадки проти 3381).

Найгірша динаміка з ДТП із постраждалими зафіксована в Івано-Франківській та Тернопільській областях. Загальна кількість подібних випадків зросла на 21% та 20% відповідно.

Кількість ДТП із загиблими за 10 місяців поточного року зменшилася на 9% до аналогічного періоду 2020 року. Найкраща динаміка спостерігається у Запорізькій (-27%), Київській (-21%) та Одеській (-21%) областях. Найгірше відзначилися Тернопільська (31%) та Чернівецька області (26%).

Камери автофіксації порушень не допомогли: за 10 місяців кількість ДТП в Україні збільшилась на 14%

Напередодні на Чернігівщині сталася жахлива ДТП з багатьма загиблими. Зіткнулися фура та маршрутка з пасажирами.

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина казав  раніше, що одним із ймовірних факторів, який міг спричинити аварію є погодні умови. Василина також говорив, що з огляду на обставини аварії, фуру занесло на зустрічну смугу, де вона зіткнулася з маршруткою.

Джерело: Народна Правда