Ожеледиця, хуртовина та сніголавинна небезпека: синоптики закликають бути акуратними

Ожеледиця, хуртовина та сніголавинна небезпека: синоптики закликають бути акуратними
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Синоптики попереджають про ожеледицю, налипання мокрого снігу у північних, Вінницькій, Черкаській областях. У горах є загроза сходження лавин.

Про це повідомляє ДСНС.

Крім того, у західних, північних та Вінницькій областях на дорогах ожеледиця (І рівень небезпеки, жовтий).

Вдень 8 грудня у Київській області та у столиці ожеледиця, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпеки, жовтий).

У зв’язку зі снігопадами та завірюхами, у високогір’ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 Рівень).

Завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на грудень . Температура та кількість опадів будуть у межах норми.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда